KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Venkovní aquapark v Ústí nad Orlicí.
Aquapark Ústí nad Orlicí nabízí spoustu atrakcí venku i uvnitř. Krytý plavecký bazén má slanou vodu
Venkovní aquapark v Ústí nad Orlicí. 
Autor / zdroj foto: Aquapark Ústí nad Orlicí

Aquapark Ústí nad Orlicí / Ústí nad Orlicí

Aquapark v Ústí nad Orlicí nabízí milovníkům vodních hrátek vyžití po celý rok. Disponuje totiž venkovním aquaparkem i krytým plaveckým bazénem. V obou částech najdete spoustu vodních atrakcí, díky kterým se zabaví velcí i malí návštěvníci.

Venkovní aquapark
Venkovní aquapark disponuje pětadvacetimetrovým plaveckým bazénem, jehož součástí jsou i startovní bloky. Najdete tady atrakce jako tobogán, kamikadze skluzavka, houpací zálivy, chrliče, či masážní lehátka. V dětském bazénku jsou skluzavky, fontánky a vodní děla. Aby se děti nenudily ani na souši, mohou využít prolézačky, skluzavku a pískoviště.

Sportovně založení návštěvníci si mohou zahrát volejbal, pétanque, stolní tenis a fotbálek. Pokud někomu vyhládne, může si v areálu pochutnat na drobném občerstvení, zmrzlině nebo osvěžujících nápojích. V celém areálu je možné připojit se zdarma k internetu prostřednictvím WIFI. Velice populární pak bývá noční koupání.

Krytý plavecký bazén
Krytý plavecký bazén láká na slanou vodu bez chlorování, která je vhodná i pro alergiky. Plavecký bazén měří 25 metrů, má pět plaveckých drah. Jeho hloubka je od 105 do 170 cm. Nechybí ani malá vířivka. Pro děti je k dispozici brouzdaliště se skluzavkou. Největší atrakci představuje čtyřiaosmdesátimetrový tobogán s dojezdem do odděleného bazénu. Návštěvníci mohou odpočívat v relaxačním centru, kde najdou velkou vířivku, parní kabinu s esencí a infrakabinu. Plavecká škola nabízí plavecké kurzy pro děti i dospělé. V areálu je k dispozici i drobné občerstvení a nápoje. Krytý plavecký bazén je bezbariérový, takže se tady dobře dostanou i handicapovaní návštěvníci.

Více informací včetně popisu všech atrakcí, provozní doby a cen vstupného najdete na webu Aquaparku Ústí nad Orlicí.

Autor / zdroj: -red-

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
hanakservis
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.