KULTURA / Hudba

Popis: Captain Jack.
Captain Jack.
6.11.2019

We love 90´ je za dveřmi

PARDUBICE

15. listopadu se pardubický Ideon bude opět otřásat v základech. Oblíbené devadesátky, tedy akce „We love 90“, míří do Pardubic. Znovu nás čeká jeden z největších mejdanů a tentokrát se můžeme těšit na MASTERBOY & BEATRIX DELGADO, CAPTAIN JACK a 2 BROTHERS ON THE 4TH FLOOR.

Čeká nás celovečerní show, která odstartuje v 19 hodin a bude končit až ve 2 hodiny. Tento jedinečný devadesátkový mejdan plný hudební zábavy se světelnými efekty a gogo tanečnicemi, vám do Pardubic opět přiváží promotéři Máša agency a společnost Icing. Užijeme si společně celovečerní párty u míchaných drinků a hudebním vystoupením 90. let, zde je jejich stručná charakteristika:

MASTERBOY & BEATRIX DELGADO je německá eurodance skupina založená na počátku 90. let, která dosáhla pozoruhodného úspěchu v Evropě, Asii, Oceánii a Jižní Americe. Mezi její největší hity patří skladby Feel the Heat of the Night nebo Generation of love. Masterboy v loni dokonce oprášil svou nejsilnější sestavu – s Beatrix Delgado přezdívanou Trixi za mikrofonem.

CAPTAIN JACK je německé hudební duo, které dosáhlo největšího úspěchu v druhé polovině devadesátých let dvacátého století. Captain Jack produkovali skladby v hudebním stylu eurodance. V Pardubicích určitě zazní Iko Iko, In the amy now nebo Dream a dream. 

2 BROTHERS ON THE 4TH FLOOR je nizozemská hudební skupina, kterou v roce 1990 vytvořili bratři Martin a Bobby Boer. Skupina měla úspěch v mnoha zemích se skladbami Dreams, Never Alone či Come take my hand. Přijďte si na tyto hity zavzpomínat do pardubického Ideonu 15. listopadu.

Zakoupit můžete i VIP vstupenky, kde vás čeká bohaté občerstvení a nejen to! VIP vstupenka má vlastní vstup, bude připravena samostatná šatna, občerstvení a VIP balkón. Vstupenky pořídíte na www.ticketportal.cz nebo na www.masvstupenky.cz.

 

Autor / zdroj: Pavel Schro?fel

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Držitelkou ocenění Žena regionu za Pardubický kraj se stala tisková mluvčí hasičů a kouzelnice

Vítězkou jubilejního desátého ročníku prestižního ocenění Žena regionu se za Pardubický kraj stala Vendula Horáková, tisková mluvčí Hasičského záchran

Post

Expedice Tomáše Petrečka se na K2 dostala do výšky 8100 m.n.m. bez použití kyslíku

Výprava ve složení Tomáš Petreček, Marek Novotný a Pavol Lupták vyrazila v půlce července do pákistánské části Himalájí. Trojice měla v plánu usilovat

Post

Michal Hrůza vystoupí v rámci klubového turné 13. dubna v Králíkách

Ještě než se zpěvák Michal Hrůza s Kapelou Hrůzy zavře do nahrávacího studia, vyrazí za svými fanoušky. Na klubovém turné zazní oblíbené hitovky, ale

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA